пʼятниця, 13 вересня 2013 р.

Чим було цікавим моє літо?

Осінь впевнено вступає у свої календарні права. Все більше згадуються чудові теплі деньочки. 
Цьогорічне літо стало для мене особливим. Це час фотоекспериментів та приємних прогулянок. Ми з дітками багато часу проводили на природі. Я активно розвивала свій фотоблог і спілкувалась з Вами, дорогі читачі!

У відповіді на коментар Юлі, у статті Мінлива хмарність. Анімація Movie я написала: 
"Завдяки фотоблогу, у мене підвищилась цікавість до навколишнього світу. Ніби дивлюся на нього ширше відкритими очима :-) Все навколо має цінність. Думаю, що ось гарна природна композиція, ось можливість для цікавого кадру. Тому стараюся на всі прогулянки брати з собою фотоапарат."


Більшість фотографій зроблено у один день. Коли ми гостювали у бабці та дідуся. Поїхали разом на поле. Дітки гуляли на свіжому повітрі, а я із задоволенням фотографувала їх та нові пейзажі. Відпочивала душею та насолоджувалась природною красою.

На колажі, що нижче, Настуся, як домашня кицька, що вирвалась на волю. Сама любителька бігати, повзала по травичці, порпалась в землі і лягала відпочити, під промінчиками лагідного сонечка :-)

Коли виходиш влітку з дому, завжди варто взяти з собою фотоапарат. Не помилишся, це час багатий на гарні кадри та вдалі знімки!
Ось, наприклад, на цій фотографії і першій, вдалося показати об'єм та простір.

Літо, саме по собі, джерело надхнення. Коли остаточно похолодніе, почнеться сезон дощів, мені не вистачатиме цього.


Я, завдяки фотографуванню, на світ дивлюся іншими очима, як дитина, уважно, з захопленням та цікавістю.

    

Це фото зроблене іншого дня, але теж дуже пасує до сьогоднішньої теми. Повна версія статті з вогнем-вігвамом тут. А Ви любите фотографувати? Що Вас вдохновляє? У звичайних буденних речах може бути цікавий кадр для зйомки.

А яке літо було у Вас? Чим було цікавим і визначним? Напишіть будь ласка!
Дякую, що прочитали мою літньо-ностальгічну статтю. Заходьте ще в гості, завжди Вам рада, Юля.

28 коментарів:

 1. Насыщенное Ваше лето! И фотографии классные!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ирина, спасибо большое за внимание к моему блогу и фотографиям!
   Всё собираюсь к Вам в гости. Давно сохранила ссылку на Вашу статью, как учить уроки :-) Волосы дыбом становятся, как подумаю, что скоро Опять в школу :-)))

   Видалити
 2. Дуже люблю такі фото, коли ніби то дивишся з лісу на простір, на відкрите поле, ніби стоячи на опушці лісу, такі фото говорять набагато більше, ніж показують, їх хочеться додумати, розширити уявою! :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Катя, рада, що Ви заглянули!
   Приємно, що Ви оцінили об'ємні фотографії!
   Класно, якщо глядач вміє подивитись на фото ще зі своєю уявою, вгадуючи перспективу, з продовженням зображеної історії...

   Видалити
 3. Гарна фотозгадка про літо...
  Осінь, як на мене, теж багата на цікаві композиції - от-от пожовкне листя, вигляне сонечко - і гайда насолоджуватися яскравими барвами!
  Сьогодні ми теж гуляли з фотоапаратом, щоправда, таке тепер буває тільки тоді, як треба сфотографувати якусь хендмейдну річ))), бо фотоапарат великий, малюк активний - не зручно трохи :) Я й гадки не маю, як можна за двома встигати приглядати!..

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ladybird, дякую, що приєдналася до розмови!
   Ти права! (нічого, що я на Ти?, вже не пам'ятаю з ким домовлялась тикати :-)))
   Якраз передивляюся фото двохрічної давності. Осінні барви чудові! Теж дуже ціцаво. Осінь має свій шарм!
   Ти мене зачепила своїми словами, вже хочеться провести комусь з подружок осінню фотосесію :-)

   Мабуть у Вас вдома дзеркальна фотокамера. Догадуюсь, що громіздка. Сама ще не купила, збираю поки. Можливо, це єдиний мінус, що незручно постійно з собою тягати.
   Як дитятко бігає, хоч кидай ту сумку під дерево і біжи слідом. Я найчастіше фотографую, коли доця у візочку гамає печенько :-) Ще трохи і підростуть малюки, зможемо посидіти спокійно на лавочці :-) У Тебе хлопчик, як звати, скільки йому?

   Видалити
  2. Еге ж, громіздка :)))
   Владик мій вже великий - під Новий рік 3 роки буде, але тим не менше, якщо не біжить кудись, то "допомагає" з реквізитом (листочки, квіточки кладе))))

   Видалити
  3. Який молодець! Буде Владик мамусі підмогою у всьому!

   Видалити
 4. Ах, Юля, ты права.Лето только -только закончилось, а уже по нему скучаем... Хорошие фото, прекрасные детки. Первое фото -супер! Когда у фото есть "обрамление"(ветка дерева, арка и тд) кадр красивее и интереснее. еще удачно свет падает. Передний план в тени, а задний освещен. Я тоже, глядя вокруг думаю "СВЕТом, ЦВЕТом и ПЕРспективой. Фотоаппарат стараюсь брать везде, даже если, кажется, что он совсем не понадобится. А фотосет, и правда, стоит попробовать. Ведь надо когда-то начинать.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Светлана, спасибо за столь внимательное прочтение статьи и просмотр фотографий! :-)
   Пока было тепло, казалось, что лето бесконечно. Холода пришли резко и напомнили о календаре :-)
   Когда фотографировала, вспомнила прочитанный совет из интернета. Как лучше фотографировать пейзажи. Автор показывал для сравнения вид на замок и фото из-под каменной арки. Мне приятна Твоя оценка, значит мне получилось удачно использовать совет фотографа-профессионала. Надо будет еще похожее искать. Красиво смотрится! :-)
   Вот, например, в фоторепортаже о Тропе Голицына, некоторые фото получились обьемными. Благодаря переднему и дальнему плану изображение вышло очень удачным.

   Правильно, бери фотоаппарат почаще. Фото Твои получаются шедевральные, у Тебе поучиться надо, как Ты красиво передаешь через фото увиденное :-)
   О каком именно фотосете Ты говоришь? ;-) Не поняла с утра, полусонная :-)

   Видалити
  2. Юля,я прочитала твой ответ Ladybird. Ты написала, что хочешь провести фотосессию кому -нибудь из подружек, вот я и продолжила тему...Фотосессия= фотосет.

   Видалити
 5. Юля, замечательные фотографии. Понравилось твое лето:)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Привет, Аля! Рада, что Ты заглянула! :-) Спасибо за отзыв!

   Видалити
 6. Юля, замечательное лето! Замечательные фото! Насте с алычой понравилось очень, правда, что такое алыча, она и не знает. Хоть увидела, как выглядит. А мне первое фото нравится, и ещё с пёрышком очень нежные фотографии получились!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо, что так внимательно рассмотрели фотографии!
   Настеньке скажите, что алыча, как маленькие сливы, только кислые, бывают ещё и красные, побольше и слаще. В этой статье, возле яблочек на дереве красные :-) Алыча первая цветёт из фруктовых деревьев и плоды дает всё лето.
   Для меня тоже наилучшие фотографии первая с Настюшей и с пёрышками (их там много было на поле. Гуси паслись, Марк их прогнал :-)))

   Видалити
 7. Помню, когда сбылась моя мечта и у меня появился мой первый цифровой фотоаппарат, который я тогда смогла позволить себе только в кредит, я тоже была такая вдохновлённая, хотела фотографировать, замечать, ловить моменты, настроение!!! Но как-то умения и знаний не хватило, - и запал быстро погас. А ты, наоборот, раскрылась в фотографиях, нашла вдохновение. Юль, я как-то, может, упустила из памяти или ты об этом не писала. Твоя работа до декрета тоже была творческой?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Юльчик, дякую, що поділилась своїми спогадами про фото! У мене теж таке було з першим цифровиком. Не вистачало фантазія. А зараз я розширила свої горизонти, завдяки фотоблогу і фотозавданням, що виконую. От, наприклад, вчора, раз у кілька місяців змогла посидіти з подружкою в кафе. То фотографували не одна одну, як людям привично, а деталі гарного інтер'єру. Пізніше покажу, що получилось.
   Юльчик, в перших статтях я віддалено писала про роботу. Маю освіту фінансиста, остання робота - обліковцем. Але творчою я була з дитинства. Дякую, що запитала. Можу багато розповідати, але не варто перегружати інформацією.

   Видалити
 8. Юль, чудові фото!!!! Дякую за участь у фотозавданнях Території талантів та ......precious memories!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякую, Таня! Рада, що з'явилась нагода показати вдале фото аличі. Дуже мені подобається!

   Видалити
 9. Юля, я тоже люблю лето за возможность много фотографировать.Ведь летом столько цвета, света и эмоций. А твои фото просто супер!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ирис_ка, тогда Ты меня понимаешь!(давай на Ты) ;-)
   И очень права! Много возможностей и интересных событий для удачного кадра!
   Спасибо, сама никак не насмотрюсь!

   Видалити
 10. Спасибо, что играете с Creative World!Очень здорово!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Рада возможности показать свои фотографии многим и рассказать о любви к лету! :-)

   Видалити
 11. Какая природа красивая!)) Спасибо, что с блогом Creative world!

  ВідповістиВидалити
 12. Замечательные фото)Спасибо за участие в задание блога precious memories!

  ВідповістиВидалити

Завжди рада Вашим відгукам!
Якщо не знаєте як написати, будь ласка оберіть коментувати як: - ім'я/url.
Впишіть як Вас звати і свій коментар (url необов'язково, може бути адрес сторінки у соцмережі)
Якщо маєте пошту на Gmail, можна використати свій профіль ;-)
Дякую :)

Є що переглянути:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Популярні публікації