середа, 24 квітня 2013 р.

Pho.to - огляд онлайн фоторедактора

Я не фокусник, тому можу ділитися своїми професійними секретами з читачами. Точніше, поділюся з Вами інформацією, яка ще, крім мене, комусь може бути корисною.
В Опері на швидкому запуску вже давненько збережена сторінка http://pho.to/ru/. Граюся цим сайтом вже кілька років. Він був одним з перших онлайн редакторів, які я почала освоювати. Обробляти фотографії, в такого типу програмах, зручно, не потрібно закачувати лишнього софту на комп'ютер.

На Pho.to регулярно додаються нові фотоефекти, красиві рамочки, стилі обробки фотографій. Сервіс цей універсальний. Є можливість загального покращення фотографії, ретуш портретів, фоторедактор і найцікавіше, сервіс фотоефектів і монтажів.

Спочатку, довго використовувала тільки сервіс Фанні, він такий барвистий і захоплюючий, неможливо відірватись. Рамочки і ефекти будь-якої тематики, і до Дня народження, на Валентина, весняні, з улюбленими зірками, новорічні, дитячі. Очі розбігаються. Я вже награлася, в соцмережах багацько викладала.

Давайте спробуємо щось цікаве разом зробити. Вибрала гарненьку рамочку  на кілька фотографій з одуванчіком. Якраз пасує до сьогоднішньої погоди. Вчора на майданчику поцоркала сусідських діток. Скличемо їх до спільної фотографії  :-)))
По одній, додаю з диску 5 фоток. Сформувався список відібраних фотографій. Натискаємо велику червону кнопку "Применить". Любуємося результатом і зберігаємо на комп'ютер "Сохранить и поделиться". Відкриється нове вікно з Вашою фотографією. Натискайте кнопку "download" у правому нижньому куті.
Ось така яскрава весняна картинка получилась у мене.

Так захопилася написанням цієї статті, аж підсмажила картопельку, яку варила дитині на обід  :-))) Нова порція вже вариться, і я продовжу...

Зараз популярний стиль ретро у фотографіях. У попередній статті було запитання, як я роблю такі фото. 
Можна кольоровими фільтрами надати фотографії ретро-вигляду. Тут більше можливості для розмаху. Я, буває, всі перецикаю, коли шукаю вдалий відтінок для певної фотографії. Що добре, рамочка автоматично не додається. Можна потім самому обрізати і підібрати оформлення країв на свій смак. Для цього, виберіть у розділі "Обрамления" те, що Вам підходить. І додавайте свою готову фотографію з ефектом вже не з диску, а з пам'яті сайту  "Или выберите одну из ранее использованных фотографий или картинок-примеров". Результати Ваших експериментів - посередині в ячейках.
Якщо Ви любитель роздрукувати гарні фотографії в альбом, врахуйте, на цьому сайті результат фотомонтажу не зберігається у форматі 10*15. Раджу обробляти оригінал, а потім кадрувати готову картинку. Якщо вставляти вже кадровану, фото обрізається по міркам того чи іншого шаблону.
У мене в профілі на фотографії стиль старенької фотки. 


Зробимо ще одну стилізовану фотографію.  Вибираємо ефект "Retro Film", додаємо з комп'ютера фото, наприклад,  двох мужніх юнаків. Отримуємо кадр зі старої кіноплівки.

Ніяк не закінчу писанину. Бавилась би з тими рамочками до ночі  :-))) Весна навіяла ще одну ідею. Відкриточка з двома красуньками і барвінок.

Дякую, що прочитали статтю. Будь ласка, коментуйте, запитуйте. Називайте себе, щоб я, відповідаючи, могла звертатись до Вас по імені.

Інформація виявилась для Вас корисною? Не забудьте приєднатися до читачів, щоб не пропустити наступних цікавих та корисних публікацій. Та залишайте свої відгуки. Мені цінна Ваша думка!

7 коментарів:

 1. Lysulka, как интересно! Обязательно поиграюсь тоже с фото редактором. Спасибо за ссылку!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Энн, рада, что статья оказалась полезной! Но у Вас полезностей бОООльше! А у меня забава :-)
   Заходите ещё!

   Видалити
 2. Цікаво! Моя дівчина любить таке. Дам адрес, хай грається

  ВідповістиВидалити
 3. Спасибо, Юлия! Попробую все заново. Учиться никогда не поздно! Господи, помоги!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Жанна, разсмешили :-) Всё у Вас получится! Пишите, если-что!
   Я когда-то подолгу зависала на сайте и создавала шедевры. До сих пор что-то интересное высматриваю среди ассортимента фотоэффектов :-)
   Такая полезная статья ,а никто с ПЧ так и не добрался к ней, так как давно написана :-)

   Видалити
 4. Я давно знакома с этим сервисом, но так и не пришлось изучить на нем все до мелочей. Одуванчика не увидела. При помощи сервиса много раз создавала оригинальные поздравительные открытки-фото, чем радовала своих знакомых. А потом придумала еще одну фишку - из этих созданных потом создала и онлайн альбом. Это еще потряснее стало смотреться. Альбом для знакомой http://www.youblisher.com/p/1053287-Ganga-Ludmila-Borisovna/
  и для племянника http://www.youblisher.com/p/1051986-Kirill/
  Все сервисы бесплатные, но ценность - большая.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Елена, Вы сделали отличные подарки своим близким людям!
   Такие открыточные рамочки для фото - просто находка!
   Буду рада видеть Вас в читателях! ;-)

   Видалити

Завжди рада Вашим відгукам!
Якщо не знаєте як написати, будь ласка оберіть коментувати як: - ім'я/url.
Впишіть як Вас звати і свій коментар (url необов'язково, може бути адрес сторінки у соцмережі)
Якщо маєте пошту на Gmail, можна використати свій профіль ;-)
Дякую :)

Є що переглянути:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Популярні публікації